Do našeho kolektivu hledáme další kolegy/ně.

Aktuální nabídky

  • TECHNIK SPRÁVY NEMOVITOSTÍ

    Do našeho týmu přijmeme technika správy nemovitostí na HPP pro pracoviště v Praze 4.

    Náplň práce:

    • správa a údržba spravovaných objektů
    • komunikace s klienty (vyřizování požadavků, oprav a rekonstrukcí)
    • provádění a zajištění některých oprav
    • zpracování nabídek pro klienty
    • administrativní práce
    • zajištění a hlídání platností povinných revizí

    Požadavky:

    • minimální vzdělání – vyučen
    • základní znalosti práce s PC (Word, Excel, e-mail)
    • schopnost komunikace a flexibilnost
    • řidičský průkaz typu B
    • nástup ihned nebo dle dohody

    Nabízíme:

    • zajímavou práci ve stabilizované firmě
    • dobré platové ohodnocení
    • stravenky
    • pracovní doba PO–PÁ 7:00 – 16:00
    • státní svátky volno
    • 13. plat
    • 5 týdnů dovolené

    Základní mzda 35.000Kč – 45.000Kč, dle délky praxe, kvalifikace a pracovního výkonu.

  • INSTALATÉR – TOPENÁŘ

    Do našeho týmu přijmeme instalatéra nebo topenáře na HPP pro pracoviště v Praze a okolí.

    • práce  topenáře
    • montážní práce v oborech topenář, instalatér

    Požadavky:

    • sváření autogenem (platné osvědčení) podmínkou, případně i elektrickým obloukem
    • řidičský průkaz Sk. B (osobní automobil, dodávka)
    • praxe minimálně 2 roky
    • nástup možný ihned nebo dle dohody

    Nabízíme:

    • benefity (stravenky, 13. plat, odměny)